Hakkımızda – Tarihte.net

Tarihte.net sitesi Ocak 2023’te açılmış tarih, mitoloji, felsefe, edebiyat, kültür ve sanat gibi konularda içerikler, makaleler, incelemeler, yazılar sunan bir internet sitesidir. Amacımız zaten halihazırda doğru bilgiye zor ulaşılan ülkemizde doğru, kaliteli içeriği okuyucularımıza sunmaktır. Kuruluşumuzda ki amaçlar kısaca şunlardır, ülkemizde tarihi sevdirmek, tarihe herkesin ulaşabilmesini sağlamak, ülkemizde ve Dünya’da kültür ve sanat tarihinin korunumu gibidir.

Tarafsız

Tarihte.net tamamen tarafsız din, ırk, dil, renk gözetmeksizin tarih, mitoloji, felsefe, edebiyat, kültür ve sanat gibi konularda içerikler üretmektedir. Tarafsızlık ilkerimizdendir.

Özgür

Tarihte.net herhangi bir kurum yada kuruluşa bağlı olmayan tamamen özgür bir sitedir. Herkesin yazısını paylaşabileceği tarafsız bir sitedir. Özgürlük İlkelerimizdendir.

Doğru

Tarihte.net sitesinde yayınlanan içerikler doğruluğu ve güvenilirliği olan kaynaklarca sağlanmaktadır. Doğru bilgiyi okuyucularımıza ulaştırmak bizim için çok önemlidir. Doğruluk ilkelerimizdendir.

Geniş

Tarihte.net tarih, mitoloji, felsefe, edebiyat, kültür ve sanat gibi pek çok konuda geniş bir bilgi havuzuna sahiptir. Gün geçtikçe daha da artmaktadır. Geniş konu çerçevesi ilkelerimizdendir.

Tarihte.net sitesine ulaşmak, telif hakkı bildirimi ya da kaldırılmasını istediğiniz içerikler için şu adreslerden bize ulaşabilirsiniz.